• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Наші традиції

Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

Свято першого дзвоника у 2014-2015 н.р.
https://www.youtube.com/watch?v=sfOyUN1igzw

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

ПЛАНЕТА ДРУЗІВ

В жовтні 2001 року, відзначаючи пам'ятну дату ООН "День організації об'єднаних націй", вчителі англійської мови, разом з учнями початкових класів провели свято "Планета друзів".

Вивчаючи англійську мову на протязі трьох років, третьокласники познайомились з географічним положенням, державними символами, здобутками, досягненнями, традиціями та культурою англомовних країн.

На святі широко були представлені звичаї, історія, дозвілля, мода, інсценівка творів літератури країн Канади, Англії, Шотландії, США. Учні залюбки виконували традиційні танці, співали пісні. Традиційно в підготовці та проведенні позакласних заходів брали активну участь і батьки.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.

А на наступний день - настають зимові канікули.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

Останній дзвоник у 2013-2014 н.р.
https://www.youtube.com/watch?v=UCraqogexHA
https://www.youtube.com/watch?v=PNqsVhYMr9g

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

Свято Першого дзвоника Вересень.Місячник основ безпеки життєдіяльності«Збережи здоров,я та й на все життя» Жовтень«Від громадянина України — до громадянина Землі»(місячник громадянського виховання) Свято «День учителя»: • День учнівського самоврядування Осінній бал. кфедра молодших класів Листопад«Знаємо свої права, виконуємо свої обов'язки»(місячник правового виховання) Грудень"Люблю я свій народ, ціную його звичаї"(місячник родинно-національного виховання) 14 жовтня — День ОУН-УПА та українського козацтва-молебинь біля меморіалу Виховна година «Свято Покрови», прийом першокласників у "Наддністряночку" Андріївські вечорниці та свято Миколая- дитяча організація "Щедрик" Проведення декади іноземних мов Новорічні ранки, дескотеки Новорічні канікули з Колядою та щедрівками Поминання полеглих під Крутами Січень.Народні мистецтва нашого краю Лютий«Моральність — основа моїх знань»(місячник морального виховання) Березень «Домашнє вогнище родинне — оселя наша і сім'я»(місячник родинно-сімейного виховання Родинні свята. кфедра молодших класів Проведення декади українознавства. Мітинг біля пам'ятника Т.Г.Шевченка. Шевченківські свята. Квітень «Себе я бачу в дзеркалі природи»(місячник екологічного виховання)Проведення декади природничих дисциплін Травень тиждень«Бойові дороги України»,тиждень фізичного виховання Свято Останнього дзвоника Випускний вечір
Кiлькiсть переглядiв: 931

Коментарi

 • BryanHag

  2017-01-18 10:12:51

  http://alex-holod.ru/%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D0%B8-alphard-200w-hwc8-12ma300-%D0%B2-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B5 - динамики alphard 200w hwc8 12ma300 в украине...

 • DonaldTrumpMek

  2016-11-20 21:50:09

  Хочу предупредить людей, проголосовавших за Нашу Партию на выборах 2016 года. Я и мой товарищ были наняты для проведения избирательной компании партии Ренато Усатого. Нам пообещали оплату работы по стандартному тарифу, а в случае победы нашего нанимателя выплатить отдельную премию в течение недели с момента утверждения результатов выборов. Всё время, пока мы работали в избирательном штабе, нам задерживали оплату нашего труда, утверждая, что денег не хватает и надо потерпеть. Мы понимали, что постоянно возникают непредвиденные ситуации и терпеливо работали, довольствуясь теми суммами, которые нам выплачивали...